aboutus

Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd

Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki: ANGEWELL
Ilość pracowników: 100~199
Coroczne wyprzedaże: 6000000-8000000
Rok założenia: 2012
pc Export: 90% - 100%
Engineer: 4 persons
Floor area: 12000 square meters
O nas
-01-
Wprowadzenie

Założona w 2012 r., Zhejiang Xin Sheng Sanitary Ware Co., Ltd, jest prywatnym przedsiębiorstwem, zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem seriami łaźni i pryszniców, w tym kompletną łazienką z prysznicem, kabiną prysznicową, toaletką łazienkową, lustrem łazienkowym, wannami i innymi podobnymi produktami . Fabryka znajduje się w delcie rzeki Jangcy, w pobliżu międzynarodowego lotniska w Szanghaju, i można nas łatwo znaleźć.

Fabryka obejmuje 12 000 metrów kwadratowych z roczną wartością produkcji 50 000 000, a zdolność produkcyjna 4000 zestawów kompletnych kabin prysznicowych, 8 000 zestawów kabin prysznicowych, 3000 zestawów wanien, 10000 kompletów łazienkowych, 20000 sztuk luster łazienkowych i 12 000 sztuk brodzików.


Obecnie jest 167 pracowników, w tym 4 starszych inżynierów i 2 pracowników R&D. Nasz fundusz R&D zajmuje 10% obrotu każdego roku. Przez lata nasz unikalny projekt i doświadczenie zawodowe w wykorzystywaniu nowych produktów pozwalają nam dostarczać innowacyjną sztukę, pracę artystyczną wysokiej jakości produktów dla klientów. Dysponujemy profesjonalnym zespołem QC, a nasi inspektorzy są gotowi dowiedzieć się o każdym produkcie, który nie jest satysfakcjonujący dla klientów, w celu zmniejszenia potencjalnych problemów, które napotykasz. Nie wierzymy dziś w jakość, bez sprzedaży jutro!

Podstawowe wartości

Zbudowany na solidnym fundamencie.

Mimo że rozwijaliśmy się przez lata, nigdy nie zapomnieliśmy o naszych podstawowych wartościach. Tak jak stalowe belki podtrzymujące konstrukcję, te podstawowe wartości są filarami, które trzymają nas razem i utrzymują nas w pozycji silnej. Są one wspólne dla wszystkich w naszej firmie, od najwyższego szczebla zarządzania do każdego pracownika serwisu na podłodze.

Kierując się tymi wartościami, z niecierpliwością czekamy na najlepsze możliwe zakupy w domu.

Praca zespołowa

Nasza kultura ceni jednostkę, ale rozumie, że wygrana to wysiłek zespołowy. Zdajemy sobie sprawę, że zespół jest większy niż suma indywidualnych wysiłków.

Jako zespół zawsze stawiamy potrzeby Xinsheng jako pierwsze. Czyniąc to, rozumiemy i potwierdzamy, że to, co jest dobre dla naszej firmy, naszych klientów, naszych akcjonariuszy i społeczności, w których działamy, jest dobre dla każdego z nas.

Działamy w środowisku zaufania, ponieważ zwycięski zespół nie istnieje bez zaufania.

Skoncentrowany na kliencie

Klienci kierują naszą działalnością. Zwiększymy nasze zrozumienie klientów i ich potrzeb poprzez ciągłe uczenie się.

Jesteśmy zdeterminowani, aby być najlepszymi w zaspokajaniu potrzeb klientów w zakresie wysokiej jakości produktów, cen i usług. Chociaż jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, będziemy nieustannie rzucać wyzwanie, aby się poprawić.

Pasja do wykonania

Z pasją dążymy do doskonałości operacyjnej w dążeniu do przekroczenia oczekiwań klientów.

Akceptujemy osobistą odpowiedzialność, aby osiągnąć nasze cele biznesowe i wspierać innych z tą samą pasją, którą przekazujemy klientom.

Działamy z poczuciem pilności we wszystkich obszarach naszej działalności, aby reagować na zmieniające się potrzeby klientów.

Integralność

Jako ważny członek społeczności, w których działamy, rozumiemy znaczenie i wartość bycia dobrym obywatelem korporacyjnym.

Utrzymujemy wysokie standardy etyczne, postępując uczciwie i uczciwie w codziennych kontaktach z klientami, współpracownikami, sprzedawcami, udziałowcami i społecznościami, w których działamy.

Nie tolerujemy nieetycznych lub nieuczciwych zachowań.

Poszanowanie

Jesteśmy zaangażowani w utrzymanie środowiska integracji, uczciwości i szacunku poprzez zrozumienie i docenienie różnych sposobów, w jakie ludzie są różni i mogą przyczynić się do naszego sukcesu.

Zaufaj Cynsonowi
Pracuj codziennie, aby zbudować swoje zaufanie
W Cynson chcemy być Twoim zaufanym pierwszym wyborem dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie poprawy domu. To cel, do którego dążymy każdego dnia, traktując Cię z prawdziwą uprzejmością, szacunkiem i profesjonalizmem. Kiedy przyjedziesz do fabryki Xinsheng, znajdziesz wiele unikalnych elementów, których celem jest zapewnienie przyjemności i satysfakcji z zakupów. Zanim zdobędziemy Twój biznes, zdobędziemy Twoje zaufanie.

-02-
Historia

2012 - Założenie Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co., Ltd.,

Zaczął produkować proste prysznice i brodziki.

2013 - dodanie czterech linii produkcyjnych ze względu na rozwój rynków.

2014 - planowanie naszej własnej zagranicznej korporacji handlowej w celu wykorzystania globalnego rynku i wejścia na rynek europejski.

2015 - toalety łazienkowe i lustra łazienkowe zostały z powodzeniem opracowane i promowane do sprzedaży.

2016 - Wszystkie nasze produkty łazienkowe były sprzedawane na całym świecie, a jakość i technologia naszych produktów jest wysoce zalecana przez naszych globalnych klientów.

2017 - dodanie dwóch kolejnych linii produkcyjnych dzięki rozszerzeniu rynków.

2018 - Rozszerzenie naszego zespołu sprzedaży o dostarczanie naszych wykwalifikowanych produktów większej liczbie klientów na całym świecie i uzyskanie stabilnego i sprawnego rozwoju.

2019 - Ponowne rozszerzenie naszego zespołu sprzedaży na potrzeby rozwoju naszej firmy.

-03-
Usługa

Filozofia naszej fabryki jest prosta: zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta.

Najlepsza usługa Cynsona

Bezpłatne doradztwo przedsprzedażne / bezpłatne oznaczanie próbek

Oferujemy 12-godzinną szybką reakcję przedsprzedażną i bezpłatne konsultacje. Każdy rodzaj wsparcia technicznego jest dostępny dla naszych klientów.

Aby zapewnić doskonałe wrażenia, dysponujemy kompetentnym zespołem obsługi klienta i licencjonowanymi hydraulikami, którzy pomogą Ci na każdym etapie. Niezależnie od tego, czy łazienka, pokój gościnny czy apartament główny, pomagamy znaleźć Twój styl.

Dostępne jest bezpłatne tworzenie i testowanie próbek. Możemy dostarczyć próbkę za darmo, ale fracht jest dostępny dla klientów.

25 dni roboczych Szybka dostawa

Twoje zamówienie jest dostarczane przez nas, postaramy się jak najlepiej, aby szybko dostarczyć do was wszystkich.

Ścisła kontrola jakości produkcji

a) Kontrola surowców

W naszym regionie jest wielu producentów surowców i utrzymujemy z nimi dobre relacje, mamy od nich dużą i stabilną ilość zakupów oraz gwarantujemy dostarczanie nam stabilnej jakości materiałów. Zaaranżowali osobę odpowiedzialną tylko za produkcję i dostawę naszego materiału, aby zapewnić bezpieczną jakość.


b) Kontrola jakości

c1. QC w warsztacie
Czterech przełożonych sprawdzi, czy produkty spełniają jakość
c2. QC w opakowaniu
Wszystkie szczegóły zostaną sprawdzone przed wykonaniem opakowania.

c) Reklamacje jakościowe

Jeśli jakikolwiek klient złoży reklamację jakościową, przekażemy go do naszego zespołu serwisowego. Będą zgłaszać się bezpośrednio do naszego kierownika fabryki. Zwykle zorganizujemy spotkanie z działami produkcji, zakupów i pakowania w ciągu 24 godzin i odpowiemy w ciągu 48 godzin za pomocą opinii i rozwiązania.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszej fabryki, prosimy o kontakt!

-04-
Nasz zespół

Praca zespołowa

Nasza kultura ceni jednostkę, ale rozumie, że wygrana to wysiłek zespołowy. Zdajemy sobie sprawę, że zespół jest większy niż suma indywidualnych wysiłków.

Jako zespół zawsze stawiamy pierwsze potrzeby Cynsona. W ten sposób rozumiemy i uznajemy, że to, co jest dobre dla naszej firmy, naszych klientów, naszych udziałowców i społeczności, w których działamy, jest dobre dla każdego z nas.

Działamy w środowisku zaufania, ponieważ zwycięski zespół nie istnieje bez zaufania.

Szczegóły kontaktu