products

Dębowe wykończenie w stylu kredensu W łazience z umywalką Nad umywalką

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Pinghu, Chiny
Nazwa handlowa: ANGEWELL
Numer modelu: M-1094
Minimalne zamówienie: 5 zestawów
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Oddzielnie zapakowane z eksportem kartonu papierowego, rozmiar kartonu papieru toaletowego: 910 * 56
Czas dostawy: 30 dni od wpłaty
Możliwość Supply: 15000 zestawów miesięcznie
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Marność łazienki MDF Typ instalacji: stojące
Szuflady: Niewidoczne szuflady doule Uchwyty: Uchwyt ze stali nierdzewnej
Materiał na blat: Umywalka ceramimc aplikacji: Apartament Łazienka
typu: Vanity Combo

opis produktu

Białe wykończone dębem wykończenie i biała próżność, umywalka w kształcie misy nad kontuarem

Białe wykończone dębem i białą próżnością,,   pasuje do domu zarówno wielkiego, jak i o ograniczonej przestrzeni . Umywalka w kształcie misy, łatwo czyszcząca i wymienna.

Opis produktu:

1. Zmontowane wymiary to 90 0 * 460 * 810 mm, a rozmiar niestandardowy jest dopuszczalny.

2. Grubość MDF: Przyjazna dla środowiska płyta MDF 15-18 mm

3. Części: Wysokiej jakości miękkie zawiasy z prowadnicą szuflady, umywalka na górze

4. Malowanie: Ekologiczne, zielone malowanie z 6 warstwami

5. Uchwyt: aluminium / stal nierdzewna / mosiądz na podstawie dostosowań.

6. Dla sprzętu

Nasz standardowy osprzęt to zwykły zawias zamykający i normalny suwak.
Jeśli lepszy, zasugerujemy markę DTC - zawias i ślizg zamykający. Oczywiście możemy przejść na spersonalizowany sprzęt marki (np. BLUM, HETTICH), ale za dodatkową opłatą.

Czym jest drewno MDF?

Płyta MDF lub płyta pilśniowa o średniej gęstości to drewno konstrukcyjne wykonane z kompozytowych kawałków drewna i włókien, które są utrzymywane razem za pomocą kleju woskowego lub żywicznego. Cienka warstwa dekoracyjna forniru jest następnie rozciągnięta wokół deski kompozytowej z drewna. Płyta MDF jest gęstsza niż sklejka i jest używana w całym przemyśle meblarskim. NIE należy go mylić ze sklejką.

MDF to jeden z najbardziej ekonomicznych materiałów w konstrukcji szafek, a to jest jego prawdziwa korzyść. W przeszłości jej trwałość stawała się kwestionowana, zwłaszcza w warunkach wilgotnej łazienki. Jednak po prawidłowym zakończeniu MDF może być używany w łazience z niewielkimi problemami. Jest to jednak pocieszenie: MDF jest materiałem stosunkowo niespójnym, ze względu na różnice w wielkości włókien i jakości wielu różnych gatunków drewna używanych do produkcji materiału, a więc trudno jest określić, jak „dobrze wykończone” może być pojedyncza deska.

Płyty MDF są powszechnie spotykane w tańszych szafkach łazienkowych i chociaż zazwyczaj są w porządku, nie są najlepszym wyborem dla Twojej łazienki. Najlepiej trzymać szafki MDF w kuchni i innych suchych pomieszczeniach.

Szczegóły pakowania

1. Podstawa: pianka z kartonem
2.Zrozumienie: pianka PE z kartonem lustrzanym, 10 sztuk jednej ramy MDF
3. Obcisłość: worek bąbelkowy z sześciostronną pianką 15 mm, na dole ma jedną płytę MDF 5 mm, na zewnątrz jest karton eksportowy lub opakowanie KD, lub opakowanie klienta.

Szafy MDF nie rozszerzają się i nie kurczą tak bardzo jak prawdziwe drewno , ale mogą zostać uszkodzone przez wilgoć, jeśli woda może przeniknąć przez powierzchnię MDF. Spowodowałoby to poważne obrzęki w twojej próżności. Dzięki odpowiedniej wentylacji i doskonałemu uszczelnieniu materiału, MDF może być używany w łazience bez problemu. Dodatkowym środkiem ostrożności jest uszczelnienie grzbietów i krawędzi wokół szaf MDF za pomocą uszczelniacza na bazie oleju i kilku warstw uszczelniacza poliuretanowego. To powinno zapobiegać wypaczaniu i kurczeniu się i jest zalecanym krokiem, jeśli kupisz próżność MDF.


Szczegóły kontaktu
Info

Numer telefonu : +8613516728542

WhatsApp : +8613516728542