products

Handmade MDF Łazienka Vanity Jedna brama Cztery szuflady Umywalka W środkowej części stojącej

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Pinghu, Chiny
Nazwa handlowa: ANGEWELL
Numer modelu: M-1098
Minimalne zamówienie: 5 zestawów
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Oddzielnie zapakowane z eksportem kartonu papierowego, rozmiar kartonu papieru toaletowego: 910 * 56
Czas dostawy: 30 dni od wpłaty
Możliwość Supply: 15000 zestawów miesięcznie
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Marność łazienki MDF Typ instalacji: Coner stoi
aplikacji: Apartament Łazienka Funkcja: Przyjazny środowisku
Obróbka powierzchni panelu drzwiowego: Lakier Dołącz kran: Nie tak

opis produktu

Stojąca szafka podumywalkowa MDF, jedna szuflada czterodrzwiowa, umywalka sztuczna w środku

Idealny do nowoczesnego domu, stojąca szafka podumywalkowa MDF w łazience, jedne drzwi plus dwie szuflady, Może w pełni wykorzystać narożną przestrzeń łazienki i zmaksymalizować wykorzystanie łazienki. Próżność bezproblemowo przyciągnie twoją łazienkę do stylowego otoczenia, którego szukałeś w łazience.

Opis produktu:

1. Rozmiar produktu: 900 * 900 * 850 mm, a rozmiar niestandardowy jest dopuszczalny.

2. Grubość MDF: Przyjazna dla środowiska płyta MDF 15-18 mm

3. Części: Wysokiej jakości miękkie zawiasy z suwakiem szuflady

4. Malowanie: Ekologiczne, zielone malowanie z 6 warstwami

5. Uchwyt: aluminium / stal nierdzewna / mosiądz na podstawie dostosowań.

6. Dla sprzętu

Nasz standardowy osprzęt to zwykły zawias zamykający i normalny suwak.
Jeśli lepszy, zasugerujemy markę DTC - zawias i ślizg zamykający. Oczywiście możemy przejść na spersonalizowany sprzęt marki (np. BLUM, HETTICH), ale za dodatkową opłatą.

Koszt

MDF wygrywa pod względem kosztów. Szafki łazienkowe MDF mogą być idealne, jeśli przebudowujesz łazienkę na budżet . Szuflady z litego drewna lub litego drewna twardego kosztują więcej, ale są zwykle mocniejsze i dostępne w bardziej szczegółowych projektach, takich jak rzeźby ręczne w zabytkowych , wiejskich i przejściowych szafkach łazienkowych . Oczywiście, podobnie jak w przypadku wielu innych rzeczy, dostajesz to, za co płacisz, a my nie polecalibyśmy szafek MDF, jeśli zamierzasz zainstalować próżność, która będzie działać przez długi czas. Jeśli masz na to budżet, proponujemy zdecydowaną próżność z twardego drewna.

Szczegóły pakowania

1. Podstawa: pianka z kartonem
2.Zrozumienie: pianka PE z kartonem lustrzanym, 10 sztuk jednej ramy MDF
3. Obcisłość: worek bąbelkowy z sześciostronną pianką 15 mm, na dole ma jedną płytę MDF 5 mm, na zewnątrz jest karton eksportowy lub opakowanie KD, lub opakowanie klienta.

Szafy MDF nie rozszerzają się i nie kurczą tak bardzo jak prawdziwe drewno , ale mogą zostać uszkodzone przez wilgoć, jeśli woda może przeniknąć przez powierzchnię MDF. Spowodowałoby to poważne obrzęki w twojej próżności. Dzięki odpowiedniej wentylacji i doskonałemu uszczelnieniu materiału, MDF może być używany w łazience bez problemu. Dodatkowym środkiem ostrożności jest uszczelnienie grzbietów i krawędzi wokół szaf MDF za pomocą uszczelniacza na bazie oleju i kilku warstw uszczelniacza poliuretanowego. To powinno zapobiegać wypaczaniu i kurczeniu się i jest zalecanym krokiem, jeśli kupisz próżność MDF.


Szczegóły kontaktu
Info

Numer telefonu : +8613516728542

WhatsApp : +8613516728542